198 Yılında Tekstil alanında hizmet vermek amacı ile kurulan ve birçok ülkeye tekstil ihracatı yapan Şirketimiz; günümüz teknolojilerinin ve yanlış uygulanan yaşam tarzının sonucunda  dünyamızın hızla susuzluğa ve tarım alanlarının çoraklanmasına gittiği düşüncesi ile tarım sektörü üzerine yoğunlaşmış ve bu alanda çalışmalaarına başlamıştır.

Ülkemiz topraklarını ve üzerindeki yetiştirilenleri sağlıklı biçimde geliştirmek ve üretmek, gelecek nesillere daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek ve insanlığın daha sağlıklı ürünler ile beslenmesine katkıda bulunmak amacı ile Türk tarımının.çiftçisinin ve köylüsünün yanında ki yerini alan Grup Lms Ltd. Şti. Dünyada ki yeni kavram ve uygulamalar doğrultusunda Organik yapısından ödün vermeden araştırma ve üretim yapan bir kuruluştur..
 
Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.